ERJ-1GEF7501C
PANASONIC
RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
Management ID:st39172810
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | 0201 |
| Case Code (Imperial) | 0201 |
| Composition | Thick Film |
| Contact Plating | Tin |
| Depth | 300 µm |
| Height | 254 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Power Dissipation | 50 mW |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Terminations | 2 |
| Packaging | Cut Tape |
| Power Rating | 50 mW |
| Radiation Hardening | No |
| Resistance | 7.5 kΩ |
| Schedule B | 8533210045, 8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045 |
| Temperature Coefficient | 200 ppm/°C |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 1 % |
| Voltage Rating | 25 V |
| Weight | 170.097139 µg |
| Width | 304.8 µm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 59
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $0.13 |
| 10 - 49 | $0.07 |
| 50 - 99 | $0.03 |
| 100 - 499 | $0.02 |
| 500 - 999 | $0.02 |
| 1,000 - 1,999 | $0.02 |
| 2,000 - 3,999 | $0.02 |
| 4,000 - | $0.02 |




