HF50ACB321611-T
TDK
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
包装类型:cut tape
Management ID:st39093609
Date Code:2014
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 过滤器 Ferrite beads/Chips |
| Manufacturer | TDK |
| Series | HF50ACB |
| Impedance per frequency | 31 Ohms@100MHz |
| Rated current | 500 mA |
| DC resistance (DCR) | 200 mOhms(Max) |
| Filter Type | Differential Mode - Single |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Height (Max) | 1.3 mm(0.051inch) |
| Size / Dimension | 0.126inch(L)x0.063inch(W)(3.20mmx1.60mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 45
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 99 | $0.176 |
| 100 - 299 | $0.15 |
| 300 - 499 | $0.106 |
| 500 - 999 | $0.097 |
| 1,000 - 3,999 | $0.091 |
| 4,000 - 4,999 | $0.086 |
| 5,000 - 9,999 | $0.085 |
| 10,000 - | $0.085 |




