CDR6D23MNNP-1R5NC
SUMIDA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
包装类型:cut tape
原产国:CN
Management ID:st37937569
Date Code:2014
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | SUMIDA |
| Series | CDR6D23MN |
| Current Rating (Amps) | 3.3A |
| Current - Saturation (Isat) | 4.4A |
| Inductance | 1.5 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| DC Resistance (DCR) | 28mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±25% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.256"L x 0.256"W(6.50mm x 6.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.098" (2.50mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 222
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 4 | $5.545 |
| 5 - 9 | $4.85 |
| 10 - 29 | $4.186 |
| 30 - 49 | $3.742 |
| 50 - 59 | $3.654 |
| 60 - 99 | $3.632 |
| 100 - 199 | $3.587 |
| 200 - | $3.554 |




