MNR35J5RJ333
ROHM
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
包装类型:cut tape
原产国:TH
Management ID:st37934381
Date Code:2011
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case Code (Imperial) | 2512 |
| Case Code (Metric) | 6432 |
| Circuit Type | Bussed |
| Height | 660.4 µm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Pins | 10 |
| Number of Resistors | 8 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Power Per Element | 62.5 mW |
| Power Rating | 63 mW |
| Resistance | 33 kΩ |
| Temperature Coefficient | 200 ppm/°C |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
| Width | 3.0988 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 2,857
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 99 | $0.18 |
| 100 - 299 | $0.152 |
| 300 - 499 | $0.108 |
| 500 - 999 | $0.099 |
| 1,000 - 3,999 | $0.092 |
| 4,000 - 4,999 | $0.087 |
| 5,000 - 9,999 | $0.087 |
| 10,000 - | $0.086 |




