GP1S094HCZ0F
SHARP
RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
包装类型:stick/tube
原产国:JP
Management ID:st37928936
Date Code:N/A
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Collector Emitter Breakdown Voltage | 35 V |
| Collector Emitter Voltage (VCEO) | 35 V |
| Contact Plating | Copper, Tin |
| Fall Time | 150 µs |
| Forward Current | 50 mA |
| Forward Voltage | 1.2 V |
| Height | 4.8 mm |
| Input Current | 20 mA |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Collector Current | 20 mA |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Power Dissipation | 100 mW |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Elements | 1 |
| Number of Pins | 4 |
| Output Configuration | Phototransistor |
| Output Current | 20 mA |
| Output Type | Phototransistor |
| Output Voltage | 35 V |
| Power Dissipation | 100 mW |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Response Time | 50 µs |
| Reverse Breakdown Voltage | 6 V |
| Reverse Voltage (DC) | 6 V |
| Rise Time | 150 µs |
| Sensing Distance | 2.9972 mm |
| Wavelength | 950 nm |
| Width | 2.6 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 17
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 49 | $0.405 |
| 50 - 99 | $0.325 |
| 100 - 299 | $0.259 |
| 300 - 499 | $0.215 |
| 500 - 999 | $0.206 |
| 1,000 - 3,999 | $0.199 |
| 4,000 - 4,999 | $0.194 |
| 5,000 - | $0.194 |




