EKMH630VSN222MP35S
NIPPON CHEMI-CON
RoHS状态:RoHS
库存类别:代理店库存
供应商排名:A-1
包装类型:bulk
Management ID:st37835185
文档
产品属性
| Capacitance | 2.2 mF |
| Case/Package | Aluminum |
| Contact Plating | Tin |
| Diameter | 22 mm |
| Dielectric Material | Aluminium |
| Dissipation Factor | 15 % |
| Height | 35 mm |
| Lead/Base Style | Straight |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Pitch | 10 mm |
| Life (Hours) | 2000 hours |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Screw |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Polarity | Polar |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Ripple Current | 1.73 A |
| Schedule B | 853222*** |
| Termination | Screw |
| Test Frequency | 120 kHz |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage | 63 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 26
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $3.181 |
| 10 - 29 | $2.684 |
| 30 - 49 | $2.241 |
| 50 - 99 | $2.153 |
| 100 - 299 | $2.086 |
| 300 - 499 | $2.042 |
| 500 - 999 | $2.033 |
| 1,000 - | $2.026 |




