PCM5100AQPWRQ1
Texas Instruments
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
包装类型:cut tape
原产国:TW
Management ID:st37779123
Date Code:2015
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 ADC/DAC specific usage |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | DirectPath? |
| Type | DAC/Audio |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 3.46V |
| Voltage Supply Source | Analog and Digital |
| Sampling Rate (Per Second) | 384k |
| Number of Channels | 2 |
| Data Interface | PCM |
| Resolution (Bits) | 16 b/24 b/32 b |
| Product Overview | IC DAC 16/24/32BIT 384K 20TSSOP |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Applications | Catalog |
| Mounting Type | Through Hole |
| Device Package | 20-TSSOP |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 54
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $4.454 |
| 10 - 29 | $2.78 |
| 30 - 49 | $2.341 |
| 50 - 99 | $2.253 |
| 100 - 299 | $2.187 |
| 300 - 499 | $2.143 |
| 500 - 999 | $2.134 |
| 1,000 - | $2.127 |




