IHLP2525CZRZ2R2M01
VISHAY

RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st37739629
Date Code:0324
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | 2525 |
| DC Resistance (DCR) | 20 mΩ |
| Height | 3 mm |
| Inductance | 2.2 µH |
| Max DC Current | 14 A |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Self Resonant Frequency | 5 MHz |
| Shielding | Shielded |
| Termination | SMD/SMT |
| Test Frequency | 100 kHz |
| Tolerance | 20 % |
| Width | 6.47 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,130
MOQ:46
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 46 - 459 | $2.035 |
| 460 - 2,299 | $2.025 |
| 2,300 - 4,599 | $1.969 |
| 4,600 - 22,999 | $1.941 |
| 23,000 - 45,999 | $1.932 |
| 46,000 - 91,999 | $1.925 |
| 92,000 - 183,999 | $1.916 |
| 184,000 - | $1.913 |




