- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 37403150410(LITTELFUSE)
产品属性
| Approvals | CSA, UL |
| Case/Package | Radial |
| Color | Brown |
| Current Rating | 315 mA |
| Diameter | 8.5 mm |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Fuse Current | 315 mA |
| Height | 8.001 mm |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole |
| Packaging | Bulk |
| Power Dissipation | 95 W |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 545 mΩ |
| Termination | Radial |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Working Voltage | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 20
MOQ:20
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 20 - 199 | $4.628 |
| 200 - 999 | $4.535 |
| 1,000 - 1,999 | $4.46 |
| 2,000 - 9,999 | $4.404 |
| 10,000 - 19,999 | $4.376 |
| 20,000 - 39,999 | $4.367 |
| 40,000 - 79,999 | $4.359 |
| 80,000 - | $4.353 |





