MMB02070C3002FB200
VISHAY

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st37738881
Date Code:1202
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | Conformal |
| Composition | Metal Film, Mini-Melf-resistor, Thin Film |
| Contact Plating | Tin |
| Diameter | 2.2 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Operating Supply Voltage | 300 V |
| Packaging | Tape and Reel |
| Radiation Hardening | No |
| Resistance | 30 kΩ |
| Temperature Coefficient | 50 ppm/°C |
| Tolerance | 1 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 4,000
MOQ:375
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 375 - 3,749 | $0.247 |
| 3,750 - 18,749 | $0.243 |
| 18,750 - 37,499 | $0.238 |
| 37,500 - 187,499 | $0.233 |
| 187,500 - 374,999 | $0.233 |
| 375,000 - 749,999 | $0.233 |
| 750,000 - 1,499,999 | $0.232 |
| 1,500,000 - | $0.232 |




