DEBB33A471KC1B
MURATA
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st37717020
Date Code:2012
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | DEB |
| Capacitance | 470 pF |
| Voltage - Rated | 1000V(1kV) |
| Lead Style | Straight |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | B |
| Operating Temperature Range | -25°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.197"Dia(5.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.315" (8.00mm) |
| Package / Case | Radial, Disc |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 9
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - | $0.00 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




