A7DP-206-S07-1
OMRON

RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st37701480
Date Code:01
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Color | Black |
| Contact Resistance | 200 mΩ |
| Electrical Life | 20 kcycles |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Max Voltage Rating (DC) | 30 V |
| Mechanical Life | 30 kcycles |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Panel, Snap-In |
| Number of Positions | 8 |
| Radiation Hardening | No |
| Termination | PC Pin |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 70
MOQ:5
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 5 - 49 | $19.092 |
| 50 - 249 | $18.531 |
| 250 - 499 | $18.158 |
| 500 - 2,499 | $18.083 |
| 2,500 - 4,999 | $18.027 |
| 5,000 - 9,999 | $17.999 |
| 10,000 - | $17.973 |
| - | - |




