LQG15HS27NJ02D
MURATA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
包装类型:cut tape
原产国:JP
Management ID:st37690581
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQG15 |
| Type | Multilayer |
| Current Rating (Amps) | 350mA |
| Inductance | 27 nH |
| Inductance Frequency - Test | 100MHz |
| Frequency - Self Resonant | 1.7GHz |
| Q @ Freq | 8 @ 100MHz |
| DC Resistance (DCR) | 460mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±5% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 0402(1005メートル法) |
| Size / Dimension | 0.039"L x 0.020"W(1.00mm x 0.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Material - Core | Air |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 6,373
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 999 | $0.02 |
| 1,000 - 3,999 | $0.016 |
| 4,000 - 4,999 | $0.011 |
| 5,000 - 9,999 | $0.011 |
| 10,000 - 19,999 | $0.01 |
| 20,000 - 29,999 | $0.01 |
| 30,000 - 39,999 | $0.01 |
| 40,000 - | $0.01 |





