AC07000007508JAC00
VISHAY

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st37649615
Date Code:07
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | Axial |
| Composition | Wirewound |
| Contact Plating | Tin |
| Diameter | 7.5 mm |
| Features | Flame Retardant Coating |
| Max Operating Temperature | 275 °C |
| Max Power Dissipation | 7 W |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Terminations | 2 |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Power Rating | 7 W |
| Radiation Hardening | No |
| Resistance | 7.5 Ω |
| Thickness | 7.493 mm |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 7 V |
| Voltage Rating (DC) | 7 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,430
MOQ:43
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 43 - 429 | $2.159 |
| 430 - 2,149 | $2.141 |
| 2,150 - 4,299 | $2.085 |
| 4,300 - 21,499 | $2.057 |
| 21,500 - 42,999 | $2.048 |
| 43,000 - 85,999 | $2.042 |
| 86,000 - 171,999 | $2.032 |
| 172,000 - | $2.029 |




