GRM219F51H474ZA01D
MURATA
RoHS状态:RoHS
库存类别:代理店库存
供应商排名:A-4
Management ID:st37646920
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 470 nF |
| Case/Package | 0805 |
| Case Code (Imperial) | 0805 |
| Case Code (Metric) | 2012 |
| Depth | 1.25 mm |
| Dielectric | Y5V |
| Height | 850 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -30 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Radiation Hardening | No |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 80 % |
| Voltage | 50 V |
| Voltage Rating | 50 V |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 10
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $0.76 |
| 10 - 49 | $0.38 |
| 50 - 99 | $0.19 |
| 100 - 499 | $0.11 |
| 500 - 999 | $0.11 |
| 1,000 - 1,999 | $0.11 |
| 2,000 - 3,999 | $0.11 |
| 4,000 - | $0.11 |




