PTV12010LAH
Texas Instruments

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st37627624
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | Module |
| Current - Output 1 | 8 A |
| Depth | 8.13 mm |
| Efficiency | 87 % |
| Features | UVLO |
| Height | 10.4 mm |
| Isolation | Non-Isolated |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 week ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 1 week ago) |
| Max Input Voltage | 13.2 V |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Output Current | 8 A |
| Max Output Voltage | 1.8 V |
| Max Power Dissipation | 14.4 W |
| Min Input Voltage | 10.8 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Output Voltage | 800 mV |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 8 |
| Output Current | 8 A |
| Output Power | 14.4 W |
| Output Voltage | 1.8 V |
| Radiation Hardening | No |
| Schedule B | 8504409580, 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Thickness | 10.15 mm |
| Topology | Buck |
| Voltage - Output 1 | 1.8 V |
| Width | 8.13 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 5
MOQ:3
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3 - 29 | $36.65 |
| 30 - 149 | $36.183 |
| 150 - 299 | $35.903 |
| 300 - 1,499 | $35.343 |
| 1,500 - 2,999 | $34.969 |
| 3,000 - 5,999 | $34.895 |
| 6,000 - 11,999 | $34.839 |
| 12,000 - | $34.801 |




