D2HW-BL281M
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | 125 |
| Contact Current Rating | 2 A |
| Contact Material | Gold, Silver |
| Current Rating | 100 mA |
| Differential Travel | 685.8 µm |
| Electrical Life | 100 kcycles |
| Height | 7 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 42 V |
| Mechanical Life | 1 Mcycles |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Chassis Mount , Panel, Screw , Wire |
| Number of Poles | 1 |
| Number of Positions | 2 |
| Operating Force | 900 mN |
| Operating Position | 15.3924 mm |
| Orientation | Straight |
| Overtravel | 2.794 mm |
| Ratings | Dust Tight, IP67, Waterproof |
| REACH SVHC | Unknown |
| Switch Function | On-Mom |
| Termination | Wire Leads |
| Throw Configuration | SPDT |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 12 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 39
MOQ:5
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 5 - 49 | $18.512 |
| 50 - 249 | $17.952 |
| 250 - 499 | $17.578 |
| 500 - 2,499 | $17.503 |
| 2,500 - 4,999 | $17.447 |
| 5,000 - 9,999 | $17.419 |
| 10,000 - | $17.394 |
| - | - |





