IHLP2525CZERR22M01
VISHAY

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st37626552
Date Code:13
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | VISHAY |
| Series | IHLP-2525CZ-01 |
| Type | Molded |
| Current Rating (Amps) | 23A |
| Current - Saturation (Isat) | 40A |
| Inductance | 220 nH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| DC Resistance (DCR) | 2.8mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.270"L x 0.255"W(6.86mm x 6.47mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.118" (3.00mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 50
MOQ:20
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 20 - 199 | $4.628 |
| 200 - 999 | $4.535 |
| 1,000 - 1,999 | $4.46 |
| 2,000 - 9,999 | $4.404 |
| 10,000 - 19,999 | $4.376 |
| 20,000 - 39,999 | $4.367 |
| 40,000 - 79,999 | $4.359 |
| 80,000 - | $4.353 |




