PV36W202C01B00
MURATA

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st37626499
Date Code:05
文档
产品属性
| Color | Grey |
| Composition | Cermet |
| Depth | 5 mm |
| Height | 10.0076 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 5 months ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Power Dissipation | 500 mW |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Turns | 25 |
| Packaging | Bulk |
| Power Rating | 500 mW |
| Radiation Hardening | No |
| Resistance | 2 kΩ |
| Taper | Linear |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Termination | Pin |
| Tolerance | 10 % |
| Weight | 1 g |
| Width | 10 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 600
MOQ:22
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 22 - 219 | $4.313 |
| 220 - 1,099 | $4.245 |
| 1,100 - 2,199 | $4.17 |
| 2,200 - 10,999 | $4.114 |
| 11,000 - 21,999 | $4.086 |
| 22,000 - 43,999 | $4.077 |
| 44,000 - 87,999 | $4.069 |
| 88,000 - | $4.063 |





