- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 0448015.MR(LITTELFUSE)
产品属性
| Body Material | Ceramic |
| Current Rating | 1.5 A |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 65.14 mΩ |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 260
MOQ:28
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 28 - 279 | $3.389 |
| 280 - 1,399 | $3.375 |
| 1,400 - 2,799 | $3.301 |
| 2,800 - 13,999 | $3.244 |
| 14,000 - 27,999 | $3.216 |
| 28,000 - 55,999 | $3.208 |
| 56,000 - 111,999 | $3.20 |
| 112,000 - | $3.192 |





