ZWS100B-12
TDK-LAMBDA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรบิวท์อิน AC/DC converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| シリーズ | ZWS-B |
| タイプ | 基板 |
| 電圧 - 入力 | 85~264VAC |
| 電圧 - 出力1 | 12V |
| 出力数 | 100% |
| 電力(ワット) | 102W |
| 効率 | 87% |
| 使用温度範囲 | -10°C~70°C |
| 取り付けタイプ | オープンフレーム (基板) |
| サイズ/寸法 | 62mm×33mm×155mm |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.



