PH100A280-48
TDK-LAMBDA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แหล่งจ่ายไฟที่ติดตั้งบนบอร์ด DC DC Converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| シリーズ | PH-A280 (300W) |
| タイプ | 絶縁モジュール |
| 電圧 - 入力(最大) | 425V |
| 電圧 - 入力(最小) | 200V |
| 電圧 - 出力1 | 48V |
| 電流 - 出力(最大) | 2.1A |
| 出力数 | 1 |
| 効率 | 90% |
| 使用温度範囲 | -40°C~85°C |
| 特長 | リモートオン/オフ、OCP、OVP |
| 用途 | ITE(商用) |
| 取り付けタイプ | スルーホール |
| サイズ/寸法 | 2.30インチ長さ x 1.46インチ幅 x 0.50インチ高さ(58.3mm x 37.2mm x 12.7mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.



