ECHU1H101GX5
PANASONIC
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 100 pF |
| Case/Package | 0805 |
| Case Code (Imperial) | 0805 |
| Contact Plating | Copper, Silver, Tin |
| Depth | 1.25 mm |
| Dielectric | PPS |
| Dielectric Material | Polyphenylene |
| Height | 1.1 mm |
| Height - Seated (Max) | 1.0922 mm |
| Insulation Resistance | 3 GΩ |
| Lead Free | Lead Free |
| Material | Ceramic |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | PCB , Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Cut Tape |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8532250080, 8532250080|8532250080|8532250080|8532250080|8532250080|8532250080|8532250080|8532250080|8532250080|8532250080|8532250080|8532250080|8532250080|8532250080|8532250080|8532250080|8532250080|8532250080|8532250080|8532250080|8532250080|8532250080|8532250080|85 |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 2 % |
| Voltage | 50 V |
| Voltage Rating | 50 V |
| Voltage Rating (AC) | 50 V |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
| Weight | 5.499807 mg |
| Width | 1.25 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 3,000
MOQ:3,000
SPQ:3,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 8,999 | $0.157 |
| 9,000 - 14,999 | $0.149 |
| 15,000 - 20,999 | $0.128 |
| 21,000 - 38,999 | $0.123 |
| 39,000 - | $0.117 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




