GRM155R60G475ME87D
MURATA
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | คอนเดนเซอร์ Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| シリーズ | GRM |
| 静電容量 | 4.7 μF |
| 電圧-定格 | 4 V |
| 許容誤差 | ±20% |
| 温度係数 | X5R |
| 使用温度範囲 | -55°C~85°C |
| 用途 | 汎用 |
| 取り付けタイプ | 面実装、MLCC |
| サイズ/寸法 | 0.039インチ長さ x 0.020インチ幅(1.00mm x 0.50mm) |
| 厚さ(最大) | 0.026インチ(0.65mm) |
| パッケージ/ケース | 0402(1005メートル法) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 30,000
MOQ:20,000
SPQ:10,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 20,000 - 29,999 | $0.008 |
| 30,000 - 79,999 | $0.007 |
| 80,000 - 169,999 | $0.007 |
| 170,000 - 459,999 | $0.007 |
| 460,000 - | $0.0 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




