R5F100PKGFB#10
RENESAS
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72787081
Date Code:2022
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | LFQFP |
| Core Architecture | RL78 |
| Data Bus Width | 16 b |
| Flash Memory Size | 384 kB |
| Height | 1.7 mm |
| Interface | I2C, SPI, UART |
| Max Input Voltage | 5.5 V |
| Min Input Voltage | 2.4 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 100 |
| RAM Size | 24 kB |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 9,360
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 4 | $7.319 |
| 5 - 9 | $5.935 |
| 10 - 29 | $5.291 |
| 30 - 49 | $4.862 |
| 50 - 59 | $4.776 |
| 60 - 99 | $4.754 |
| 100 - 199 | $4.711 |
| 200 - | $4.679 |



