5120779-1
TE CONNECTIVITY
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72669089
Date Code:22/23+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Circuit Application | Signal |
| Connector Type | Connector, Plug |
| Contact Plating | Nickel |
| Current Rating | 700 mA |
| Depth | 23.5 mm |
| ELV | Compliant |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Gender | Male |
| Housing Color | Black |
| Housing Material | Polyester |
| Lead Free | Not Applicable |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 days ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 4 days ago) |
| Max Current Rating | 700 mA |
| Mount | Through Hole |
| Number of Columns | 12 |
| Number of Contacts | 144 |
| Number of Positions | 144 |
| Number of Rows | 12 |
| Orientation | Vertical |
| PCB Mounting Orientation | Vertical |
| Pitch | 2 mm |
| Plating | Nickel |
| Plating Thickness | 760 nm |
| Sealable | No |
| Shielding | No |
| Termination | Press-Fit |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 180
MOQ:100
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - | $708.339 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



