LT6105IMS8#TRPBF
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| -3db Bandwidth | 100 kHz |
| Case/Package | MSOP |
| Common Mode Rejection Ratio | 94 dB |
| Input Offset Voltage (Vos) | 300 µV |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 36 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 2.85 V |
| Nominal Gain Bandwidth Product | 100 kHz |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Elements | 1 |
| Number of Pins | 8 |
| Operating Supply Current | 250 µA |
| Output Current per Channel | 1 mA |
| Power Supply Rejection Ratio (PSRR) | 98 dB |
| Radiation Hardening | No |
| Schedule B | 8542330000, 8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000 |
| Slew Rate | 2 V/µs |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.



