SPH-002T-P0.5L
JST
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st70548552
Date Code:23+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Contact Material | Tin |
| Contact Plating | Tin |
| Current Rating | 2 A |
| Gender | Female |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Number of Contacts | 1 |
| REACH SVHC | Unknown |
| Termination | Crimp |
| Wire Gauge (Max) | 28 AWG |
| Wire Gauge (Min) | 24 AWG |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 180,000
MOQ:3,847
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,847 - 38,469 | $0.056 |
| 38,470 - 192,349 | $0.056 |
| 192,350 - 384,699 | $0.056 |
| 384,700 - 1,923,499 | $0.055 |
| 1,923,500 - 3,846,999 | $0.055 |
| 3,847,000 - | $0.055 |
| - | - |
| - | - |



