M30260F8AGP#U3A
RENESAS
มาตรฐานRoHS:PBF
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st70548300
Date Code:22+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Access Time | 20 µs |
| Case/Package | LFQFP |
| China RoHS | Compliant |
| Core Architecture | M16C |
| Data Bus Width | 16 b |
| Frequency | 20 MHz |
| Interface | I2C, UART, USART |
| Introduction Date | 2006-07-28 |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 3 months ago) |
| Max Frequency | 20 MHz |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Memory Size | 64 kB |
| Memory Type | FLASH |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 4.2 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of I/Os | 39 |
| Number of Pins | 48 |
| Number of Programmable I/O | 39 |
| Number of Terminals | 48 |
| Number of Timers/Counters | 8 |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Oscillator Type | Internal |
| Peripherals | DMA, PWM, Voltage Detect, WDT |
| Radiation Hardening | No |
| RAM Size | 2 kB |
| REACH SVHC | Yes |
| Temperature Grade | Industrial |
| Terminal Pitch | 500 µm |
| Watchdog Timer | Yes |
| Width | 7 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 7,520
MOQ:6
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 6 - 59 | $37.621 |
| 60 - 299 | $37.248 |
| 300 - 599 | $36.875 |
| 600 - 2,999 | $36.8 |
| 3,000 - 5,999 | $36.744 |
| 6,000 - | $36.707 |
| - | - |
| - | - |



