LT1790BIS6-1.25#TRPBF
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | SOT-23-6 |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Output Voltage | 1.25 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Output Voltage | 1.25 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 6 |
| Operating Supply Current | 75 µA |
| Output Type | Fixed |
| Output Voltage | 1.25 V |
| Quiescent Current | 60 µA |
| Reference Type | Series |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|85 |
| Temperature Coefficient | 25 ppm/°C |
| Tolerance | 0.1 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 294
MOQ:18
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 18 - 71 | $4.113 |
| 72 - 206 | $3.382 |
| 207 - | $3.079 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



