LTM8022MPV#PBF
ANALOG DEVICES
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st68021687
Date Code:24+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรรวม /ไอซี Power regulators -DC/DC switching regulators |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| 電圧 - 入力(最大) | 36 V |
| 電圧 - 入力(最小) | 3.6 V |
| 電圧 - 出力(最大) | 800 mV |
| 電流 - 出力 | 1.0 A |
| 出力数 | 1 |
| 周波数 - スイッチング | 2.4 MHz |
| 同期整流器 | なし |
| 機能 | ステップダウン(バック) |
| 使用温度範囲 | -55°C~125°C |
| 取り付けタイプ | 面実装 |
| デバイスパッケージ | LGA 50pin |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 159
MOQ:100
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - | $93.711 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



