R1LP0408CSP-7LC#S0
RENESAS
มาตรฐานRoHS:PBF
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st68010914
Date Code:12+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Access Time | 70 ns |
| Address Bus Width | 19 b |
| Case/Package | SOP |
| China RoHS | Compliant |
| Density | 4 Mb |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | EAR99 |
| Height | 3.05 mm |
| Interface | Parallel |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 8 months ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | OBSOLETE (Last Updated: 8 months ago) |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Memory Type | RAM, SRAM |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Min Supply Voltage | 4.5 V |
| Mount | Surface Mount |
| Nominal Supply Current | 3 mA |
| Number of Pins | 32 |
| Number of Ports | 1 |
| Number of Words | 512000 |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Packaging | Tape and Reel |
| Radiation Hardening | No |
| Sync/Async | Asynchronous |
| Width | 11 mm |
| Word Size | 8 b |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 28
MOQ:28
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 28 - 279 | $14.9 |
| 280 - 1,399 | $14.812 |
| 1,400 - 2,799 | $14.756 |
| 2,800 - 13,999 | $14.728 |
| 14,000 - | $14.704 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



