LT3482IUD#PBF
ANALOG DEVICES
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st67928557
Date Code:22+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Frequency | 1.3 MHz |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Input Voltage | 16 V |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Output Voltage | 90 V |
| Min Input Voltage | 2.5 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 16 |
| Output Current | 280 mA |
| Output Type | Adjustable |
| Output Voltage | 90 V |
| Packaging | Cut Tape |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Synchronous Rectifier | No |
| Topology | Boost |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 1,000
MOQ:100
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $14.169 |
| 1,000 - 4,999 | $14.141 |
| 5,000 - | $14.119 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



