LT3085EMS8E#PBF
ANALOG DEVICES
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st67928510
Date Code:19+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Accuracy | 1 % |
| Case/Package | MSOP |
| Height | 998 µm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 days ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 3 days ago) |
| Max Input Voltage | 36 V |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Output Current | 500 mA |
| Max Output Voltage | 36 V |
| Min Current Limit | 500 mA |
| Min Input Voltage | 1.2 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Output Voltage | 0 V |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 8 |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Supply Current | 300 µA |
| Output Current | 500 mA |
| Output Type | Adjustable |
| Output Voltage | 36 V |
| Output Voltage Accuracy | 1 % |
| Polarity | Positive |
| Quiescent Current | 500 µA |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Width | 3 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 2,478
MOQ:100
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $12.181 |
| 1,000 - 4,999 | $12.153 |
| 5,000 - | $12.13 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



