LT1076HVIR#PBF
ANALOG DEVICES
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st67927607
Date Code:22+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | R |
| Height | 3.175 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 3 years ago) |
| Max Input Voltage | 64 V |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Output Current | 10 A |
| Max Output Voltage | 50 V |
| Min Input Voltage | 7.3 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Output Voltage | 2.5 V |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 7 |
| Output Current | 2 A |
| Output Type | Adjustable |
| Output Voltage | 50 V |
| Packaging | Cut Tape |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8542390000 |
| Switching Frequency | 110 kHz |
| Synchronous Rectifier | No |
| Topology | Buck |
| Width | 10.922 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 434
MOQ:100
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $54.715 |
| 1,000 - | $54.661 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



