UWX1C470MCR1MB
NICHICON

มาตรฐานRoHS:N/A
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st64785991
Date Code:04
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 47 µF |
| Case/Package | Aluminum |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 16 V |
| Voltage Rating (DC) | 16 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 4,800
MOQ:500
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $0.185 |
| 5,000 - 24,999 | $0.18 |
| 25,000 - 49,999 | $0.175 |
| 50,000 - 249,999 | $0.175 |
| 250,000 - 499,999 | $0.174 |
| 500,000 - | $0.174 |
| - | - |
| - | - |



