MAX9867EWV+T
MAXIM
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Contact Plating | Copper, Silver, Tin |
| Interface | I2C, Serial |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 day ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 1 day ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Nominal Supply Current | 12 mA |
| Number of A/D Converters | 2 |
| Number of ADC Channels | 2 |
| Number of D/A Converters | 2 |
| Number of DAC Channels | 2 |
| Number of Pins | 30 |
| Operating Supply Voltage | 3.6 V |
| Radiation Hardening | No |
| Resolution | 2.25 B |
| Sampling Rate | 48 ksps |
| Signal to Noise Ratio (SNR) | 85 dB |
| Type | General Purpose |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 1,450
MOQ:29
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 29 - 116 | $2.534 |
| 117 - 334 | $2.082 |
| 335 - 1,449 | $1.896 |
| 1,450 - | $1.727 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



