XM3A-1521
OMRON
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Color | White |
| Connector Type | D-Sub, Plug, Signal |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 5 A |
| Features | Shielded |
| Gender | Male |
| Housing Material | PBT |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Free Hanging , Panel |
| Number of Contacts | 15 |
| Number of Ports | 1 |
| Number of Positions | 15 |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Terminals | 15 |
| Orientation | Straight |
| Pitch | 2.74 mm |
| Plating | Nickel |
| Schedule B | 8536695050 |
| Shell Material | Steel |
| Termination | Solder |
| Voltage Rating | 300 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 3
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - | $18.051 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



