GRM1885C1H222JA01D
MURATA
RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st67921788
Date Code:26+
Documents
Product Specifications
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| シリーズ | GRM |
| 静電容量 | 2200 pF |
| 電圧-定格 | 50 V |
| 許容誤差 | ±5% |
| 温度係数 | C0G、NP0 |
| 使用温度範囲 | -55°C~125°C |
| 用途 | 汎用 |
| 取り付けタイプ | 面実装、MLCC |
| サイズ/寸法 | 0.063インチ長さ x 0.031インチ幅(1.60mm x 0.80mm) |
| 厚さ(最大) | 0.035インチ(0.90mm) |
| パッケージ/ケース | 0603(1608メートル法) |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 33,357
MOQ:4,000
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 4,000 - 39,999 | $0.083 | |
| 40,000 - 199,999 | $0.082 | |
| 200,000 - 399,999 | $0.082 | |
| 400,000 - 1,999,999 | $0.081 | |
| 2,000,000 - | $0.081 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |




