100SP1T1B1M1QEH
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Actuator Length | 10.41 mm |
| Actuator Material | Brass, Chrome |
| Contact Current Rating | 5 A |
| Contact Plating | Silver |
| Contact Resistance | 100 mΩ |
| Current Rating | 5 A |
| Electrical Life | 40 kcycles |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Illumination Type | Illuminated, Non-Illuminated |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 28 V |
| Min Operating Temperature | -30 °C |
| Mount | Panel |
| Number of Positions | 2 |
| REACH SVHC | No |
| Switch Function | On-On |
| Termination | Solder |
| Throw Configuration | SPDT |
| Voltage Rating (AC) | 120 V |
| Voltage Rating (DC) | 28 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 288
MOQ:288
SPQ:1



