ZWS300BAF-48
TDK-LAMBDA
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st74765646
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Power modules/Built-in boards AC/DC converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | ZWS300BAF (300W) |
| Type | Open frame |
| Voltage - Input | 85 ~ 265VAC |
| Voltage - Output 1 | 48V |
| Voltage - Isolation | 3kV |
| Current - Output 1 | 6.3A |
| Number of Outputs | 100% |
| Power (Watts) | 300W(336W Forced Air) |
| Efficiency | 88% |
| Operating Temperature Range | -10°C ~ 70°C(with derating) |
| Applications | ITE (commercial) |
| Mounting Type | Chassis mount |
| Size / Dimension | L7.09" x W3.31" x H1.65" (180.0mm x 84.0mm x 42.0mm) |
| Approval Agency | CE, cURus, TUV |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 7
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $90.983 |
| 10 - 49 | $88.171 |
| 50 - 99 | $87.234 |
| 100 - 499 | $86.765 |
| 500 - 999 | $86.484 |
| 1,000 - 1,999 | $85.921 |
| 2,000 - 3,999 | $85.64 |
| 4,000 - | $85.547 |



