ZWS50BAF-24/A
TDK-LAMBDA
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st74765389
文件
商品說明
| Category | Power modules/Built-in boards AC/DC converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | ZWS50BAF (50W) |
| Type | With cover |
| Voltage - Input | 85 ~ 265VAC |
| Voltage - Output 1 | 24V |
| Voltage - Isolation | 3kV |
| Current - Output 1 | 2.1A |
| Number of Outputs | 100% |
| Power (Watts) | 50W |
| Efficiency | 87% |
| Operating Temperature Range | -10°C ~ 70°C(with derating) |
| Applications | ITE (commercial) |
| Mounting Type | Chassis mount |
| Size / Dimension | 5.20"L x 1.97"W x 1.02"H(132.0mm x 50.0mm x 26.0mm) |
| Approval Agency | CE |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 13
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $41.998 |
| 10 - 49 | $39.186 |
| 50 - 99 | $38.248 |
| 100 - 499 | $37.78 |
| 500 - 999 | $37.498 |
| 1,000 - 1,999 | $36.936 |
| 2,000 - 3,999 | $36.561 |
| 4,000 - | $36.486 |




