ZWQ80-5223/A
TDK-LAMBDA
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st74765253
文件
商品說明
| Category | Power modules/Built-in boards AC/DC converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | ZWQ (80W) |
| Type | With cover |
| Voltage - Input | 85 ~ 265VAC |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Voltage - Output 2 | 12V |
| Voltage - Output 3 | -12V |
| Voltage - Output 4 | 3.3V |
| Voltage - Isolation | 3kV |
| Current - Output 1 | 8A |
| Number of Outputs | 4 |
| Power (Watts) | 80W |
| Efficiency | 72% |
| Operating Temperature Range | -10°C ~ 60°C(with derating) |
| Applications | ITE (commercial) |
| Mounting Type | Chassis mount |
| Size / Dimension | 8.27"L x 3.68"W x 1.38"H(210.0mm x 93.5mm x 35.0mm) |
| Approval Agency | CE |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 2
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $120.411 |
| 10 - 49 | $117.599 |
| 50 - 99 | $116.662 |
| 100 - 499 | $116.193 |
| 500 - 999 | $115.912 |
| 1,000 - 1,999 | $115.59 |
| 2,000 - 3,999 | $115.349 |
| 4,000 - | $115.162 |




