RTHC-5010
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Approvals | EN, UL |
| China RoHS | Non-Compliant |
| Current | 10 A |
| Current Rating | 10 A |
| DC Resistance (DCR) | 120 mΩ |
| Frequency | 60 Hz |
| Height | 120 mm |
| Insulation Resistance | 100 MΩ |
| Introduction Date | 2007-12-19 |
| Leakage Current | 5 mA |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 8 months ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | CURRENT/AVAILABLE (Last Updated: 8 months ago) |
| Max Current Rating | 10 A |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 500 V |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Chassis Mount |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Yes |
| Termination | Terminal Block |
| Voltage Rating | 500 V |
| Voltage Rating (AC) | 500 V |
| Voltage Rating (DC) | 500 V |
| Weight | 820.095005 g |
| Width | 95 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 9
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $238.488 |
| 10 - 49 | $235.676 |
| 50 - 99 | $234.739 |
| 100 - 499 | $234.27 |
| 500 - 999 | $233.989 |
| 1,000 - 1,999 | $233.667 |
| 2,000 - 3,999 | $233.426 |
| 4,000 - | $233.145 |



