RSMN-2010L
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Approvals | CSA, EN, UL |
| Current | 10 A |
| Current Rating | 10 A |
| DC Resistance (DCR) | 60 mΩ |
| Frequency | 60 Hz |
| Leakage Current | 100 µA |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | CURRENT/AVAILABLE (Last Updated: 4 weeks ago) |
| Max Current Rating | 10 A |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Chassis Mount |
| Radiation Hardening | No |
| Termination | Terminal Block |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Weight | 240.000004 g |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 2
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $39.256 |
| 10 - 49 | $36.444 |
| 50 - 99 | $35.507 |
| 100 - 499 | $35.038 |
| 500 - 999 | $34.757 |
| 1,000 - 1,999 | $34.194 |
| 2,000 - 3,999 | $33.819 |
| 4,000 - | $33.744 |



