PH1200A280-24
TDK-LAMBDA
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st74764379
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
商品說明
| Category | Board Mounted Power Supply DC DC Converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | PH1200A280 (1.2kW) |
| Type | Isolated Module |
| Voltage - Input (Max) | 425V |
| Voltage - Input (Min) | 200V |
| Voltage - Output 1 | 24V |
| Current - Output (Max) | 50A |
| Number of Outputs | 1 |
| Efficiency | 94% |
| Control Features | Enable, Active Low |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 100°C (With Derating) |
| Features | Adjustable Output, Baseplate, Remote On/Off, Remote Sense |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Device Package | Full Brick |
| Size / Dimension | 4.60"L x 2.40"W x 0.50"H(116.8mm x 61.0mm x 12.7mm) |
| Standard Number | 62368-1 |
| Approval Agency | CE, UKCA |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 13
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $310.778 |
| 10 - 49 | $307.966 |
| 50 - 99 | $307.029 |
| 100 - 499 | $306.56 |
| 500 - 999 | $306.091 |
| 1,000 - 1,999 | $305.716 |
| 2,000 - | $305.266 |
| - | - |



