PFE1000FA-28
TDK-LAMBDA
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st74764319
商品說明
| Category | Board Mounted Power Supply AC DC Converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | PFE1000FA (1000W) |
| Type | Enclosed |
| Voltage - Input | 85 ~ 265VAC |
| Voltage - Output 1 | 28V |
| Current - Output (Max) | 36A |
| Number of Outputs | 1 |
| Power (Watts) | 1008 W |
| Efficiency | 89% |
| Product Overview | AC/DC CONVERTER 28V 1008W |
| Features | Remote On/Off, Universal Input |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | L6.30" x W3.94" x H0.53" (160.0mm x 100.0mm x 13.4mm) |
| Approval Agency | CE, cURus, TUV |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 26
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $382.246 |
| 10 - 49 | $379.434 |
| 50 - 99 | $378.496 |
| 100 - 499 | $378.028 |
| 500 - 999 | $377.559 |
| 1,000 - | $376.996 |
| - | - |
| - | - |




