HWS80A-48/A
TDK-LAMBDA
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st74763868
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Power modules/Built-in boards AC/DC converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | HWS-A |
| Type | Unit |
| Voltage - Input | 85 ~ 265VAC |
| Voltage - Output 1 | 48V |
| Number of Outputs | 100% |
| Power (Watts) | 81.6W |
| Efficiency | 89% |
| Operating Temperature Range | -10°C ~ 70°C |
| Mounting Type | シャーシ付き (ユニット) |
| Size / Dimension | 82mm×33mm×160mm |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 16
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $64.845 |
| 10 - 49 | $62.033 |
| 50 - 99 | $61.096 |
| 100 - 499 | $60.627 |
| 500 - 999 | $60.346 |
| 1,000 - 1,999 | $59.784 |
| 2,000 - 3,999 | $59.502 |
| 4,000 - | $59.409 |



