HFE2500-48
TDK-LAMBDA
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st74763683
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Power modules/Built-in boards AC/DC converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | HFE2500 (2500W) |
| Type | Front end |
| Voltage - Input | 85 ~ 265VAC |
| Voltage - Output 1 | 48V |
| Voltage - Isolation | 3kV |
| Current - Output 1 | 52A |
| Number of Outputs | 100% |
| Power (Watts) | 2500W |
| Efficiency | 93% |
| Operating Temperature Range | -10°C ~ 70°C(with derating) |
| Applications | ITE (commercial) |
| Mounting Type | Rack mount |
| Size / Dimension | L12.80" x W4.21" x H1.61" (325.1mm x 106.9mm x 40.9mm) |
| Approval Agency | CE |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 154
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $935.069 |
| 10 - 49 | $932.257 |
| 50 - 99 | $931.319 |
| 100 - 499 | $930.382 |
| 500 - | $929.456 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



