FPS1000-12/S
TDK-LAMBDA
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st74763660
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Power modules/Built-in boards AC/DC converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | FPS1000 (1000W) |
| Type | Front end |
| Voltage - Input | 85 ~ 265VAC, 120 ~ 360VDC |
| Voltage - Output 1 | 12V |
| Voltage - Isolation | 3kV |
| Current - Output 1 | 72A |
| Number of Outputs | 100% |
| Power (Watts) | 864W |
| Efficiency | 83% |
| Operating Temperature Range | 0°C ~ 60°C(with derating) |
| Applications | ITE (commercial) |
| Mounting Type | Rack mount |
| Size / Dimension | 11.42"L x 5.00"W x 1.61"H(290.0mm x 127.0mm x 41.0mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 15
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $337.464 |
| 10 - 49 | $334.652 |
| 50 - 99 | $333.715 |
| 100 - 499 | $333.246 |
| 500 - 999 | $332.777 |
| 1,000 - 1,999 | $332.402 |
| 2,000 - | $331.953 |
| - | - |



